Přihlášení účastníci
Registered Participants
- Bronislav Balek, BALMED, Ivančice
- Věra Bdinková, ZŠ Novolíšeňská, Brno
- Vít Bednář, Západočeská univerzita, Katedry matematiky, fyziky a technické výchovy, oddělení fyziky, Plzeň
- Miroslava Bělochová, ZŠ Jungmannovy sady, Mělník, Tyršova 93, Mělník
- Vojtěch Beneš, Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
- František Blecha, SPŠE Ječná 30 Praha 2, Praha
- Pavel Böhm, KDF MFF UK, Praha
- Zdeněk Bochníček, Přírodovědecká fakulta MU, Brno
- Petr Brabec, Gymnázium, Benešov
- Pavel Brom, MFF UK, Praha
- Beata Bujak, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Alena Bušáková, MFF UK - M&M, Praha
- Kristýna Čábelová, Gymnázium Kolín, Kolín
- Martina Čáslavová, ZŠ Jungmannovy sady, Tyršova 93, Mělník, Mělník
- Lenka Černá, ZŠ a MŠ Pohořelice, Pohořelice
- Michaela Černá, Gymnazium Řečkovice, Brno
- Jana Česáková, PřF UHK, Hradec Králové
- Gerben De Jong, Marnix College, Ede, Netherlands
- Petr Desenský, Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická TUL, Liberec
- Jan Dirlbeck, Gymnázium Cheb, Cheb
- Anna Dostálová, Gymnázium Kolín, Kolín
- Nataša Dřínková, Gymnázium Praha 6, Nad Alejí 1952, Praha
- Marie Dufková, ČEZ, a. s., Praha
- Milan Dundr, Gymnázium VBT - laborky.cz, Smetanovo nám. 1310, Slaný
- Tomek Durr, velké losiny
- Jan Duršpek, ZČU, Fakulta pedagogická, Plzeň
- Leoš Dvořák, KDF MFF UK, Praha
- Irena Dvořáková, KDF MFF UK, Praha
- Jiří Erhart, Technická univerzita v Liberci, Liberec 1
- Soňa Foretová, ZŠ a MŠ Králův Dvůr - Počaply
- Tomáš Franc, MFF UK, Praha
- Šárka Fuchsová, ZŠ Jílovská, Praha 4, Praha
- Zofia Godlewska, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Stanislav Gottwald, Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2, Praha
- Krzysztof Gulczyński, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Anna Hajdusianek, Institute of Physics, Wrocław University ofTechnology, Wrocław, Polsko
- Eva Hejnová, Přírodovědecká fakulta UJEP, Ústí nad Labem
- Dagmar Horká, Masarykovo gymnázium, Vsetín
- Peter Horváth, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK, Bratislava, Slovensko
- Jitka Houfková, KDF MFF CUNI CZ, Praha
- Jan Hrdý, nezávislý učitel, Uherský Brod
- Lenka Hrušovská (Matějíčková), SPŠ ST Panská, Praha
- Zdeněk Hubáček, Gymnázium Uherské Hradiště, Uherské Hradiště
- Josef Hubeňák, Přírodovědecká fakulta UHK, Hradec Králové
- Margita Hubeňáková, Gymnázium J.K.Tyla Hradec Králové, Hradec Králové
- Marcela Chuchlíková, Církevní gymnázium Plzeň, Plzeň
- Martin Jacko, Biskupské gymnázium B.Balbína, Hradec Králové
- Jarmila Jacková, SOŠ a SOU Hradec Králové, Hradec Králové
- Otto Janda, Karlovy Vary
- Věra Jandíková, Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 53O, Liberec
- Jan Janíček, SENSIT s.r.o., Školní 2610, Rožnov pod Radhoštěm; PSČ 756 61
- Tomáš Jerje, Pedagogická fakulta UHK, Hradec Králové
- Jakub Jermář, KDF MFF UK, Praha
- Miroslav Jílek, Gymnázium, Polička, Polička
- Pavel Kabrhel, Pedagogická fakulta UHK, Hradec Králové
- Olga Kačenková, ZŠ Tuchlovice, Tuchlovice
- Zdeňka Kamarádová, ZŠ a MŠ Ústavní, Hlivická 1/400, Praha
- Alexander Kazachkov, Karazin Kharkiv National University, Kharkiv, Ukraine
- Darya Kazachkova, Epicenter K, Kiev, Ukraine
- Ota Kéhar, Pedagogická fakulta ZČU v Plzni, Plzeň
- Zdeňka Kielbusová, OF, KMT, FPE ZČU v Plzni
- Ľubica Knížková, Open Gate, gymnázium a základní škola, Babice
- Jana Kocourová, Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily
- Karel Kolář, MFF UK - FYKOS, Praha
- Růžena Kolářová, MFF UK, Praha
- Jana Končelová, ZŠ Lingua Universal, Litoměřice
- Martin Konečný, Katedra chemické fyziky a optiky, Katedra didaktiky fyziky, Matematicko-fyzikální fakulta UK, Praha
- Pavel Konečný, MU, Přírodovědecká fakulta, Ústav fyzikální elektroniky, Brno
- Václava Kopecká, KDF MFF UK; ZŠ a MŠ, Praha - Nebušice, Praha
- Věra Koudelková, KDF MFF UK, Praha
- Jan Koupil, Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, Pardubice
- Zdeňka Koupilová, Katedra didaktiky fyziky MFF UK, Praha
- Věra Krajčová, SSPŠ, Preslova 25, Praha 5
- Tomáš Krásenský, Střední škola stavební Jihlava, Jihlava
- Michaela Křížová, Přírodovědecká fakulta UHK, Hradec Králové
- Miroslav Kubera, Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
- Štěpánka Kubínová, Pedagogická fakulta UHK, Hradec Králové
- Hana Kunzová, Gymnázium Trhové Sviny, Trhové Sviny
- Radim Kusák, UTF MFF UK, Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Kralupy nad Vltavou, Praha, Kralupy nad Vltavou
- Jiří Kvapil, Gymnázium, Olomouc-Hejčín, Tomkova 45, Olomouc
- František Látal, PřF UP Olomouc, Olomouc
- Kateřina Lipertová, Církevní gymnázium Plzeň, Plzeň
- František Lustig, Matematicko fyzikální fakulta, UK, Praha
- Hana Malinová, KDF MFF UK, Praha
- Dana Mandíková, MFF UK, Praha
- Heřman Mann, ČVUT FEL, Praha
- Anna Marková, OA, Praha 1, Dušní 7, 110 00, Praha
- Edita Martoníková, ZŠ Mládí 135, Praha 13
- Marie Medková, ZŠ Mendíků,Praha 4, Praha 4
- Tomáš Meiser, Techmania Science Center, Plzeň
- Jana Michaliková, Gymnázium Sokolov, Sokolov
- Tomáš Miléř, PdF MU, Brno
- Alena Navrátilová, Pedagogická fakulta UHK, Hradec Králové
- Tomáš Nečas, Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, Brno
- Dagmar Nešporová, Gymnázium Vídeňská, Brno
- Małgorzata Ociepa, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Ľudmila Onderová, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, Košice, Slovensko
- Aleksandra Opaska, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Emilie Osobová, Prometheus, spol. s r. o., Čestmírova 10, 140 00 Praha 4
- Jaroslava Pachlová, ZŠ Stráž, Stráž
- Jitka Pálková, SŠ stavební Třebíč, Třebíč
- Břetislav Patč, důchodce, Brandýs nad Labem
- Janina Pawlik, Institute of Physics, University of Silesia, Katowice, Polsko
- Václav Pazdera, Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9, Olomouc
- Rostislav Petr, ZŠ Třinec, Slezská 773, Třinec
- Pieter Pikaar, Marnix College, Ede, The Netherlands
- Václav Piskač, Gymnázium tř.Kpt.Jaroše, Brno
- Jitka Piskačová, Biskupské gymnázium Brno, Brno
- Lenka Plachtová, Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Ostrava-Zábřeh
- Zdeněk Polák, Náchod
- Helena Poštulková, ZŠ Jílovská, Praha
- Zdeněk Pucholt, PřF UP Olomouc, Olomouc
- Jindřich Pulíček, Gymnázium Dr. Randy 13, Jablonec nad Nisou
- Krystyna Raczkowska-tomczak, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Miroslav Randa, Fakulta pedagogická ZČU, Benešova ZŠ, Plzeň
- Jaroslav Reichl, SPŠST Panská, Praha 1, 110 00
- Ed Renes, Marnix College, Ede, Netherlands
- Lukáš Richterek, Přírodovědecká fakulta UP, Olomouc
- Šárka Richterková, Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc
- Jan Rosecký, Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami, Nové Město na Moravě
- Miloš Rotter, UK MFF, Praha
- Miroslava Růžičková, ZŠ Beroun, Wagnerovo nám., Beroun
- Karel Ryška, Gymnazium Jihlava, Jihlava
- Abraham Salinas Castellanos, CECyT 10 CVM National Polytechnic, Mexico City, Mexico
- Lenka Sekaninová, 1.NZG, Brno
- Marie Snětinová, KDF MFF UK, Praha
- David Sokoloff, University of Oregon, Eugene, Oregon, USA
- Jitka Soukupová, Gymnázium Stříbro, Stříbro
- Miroslav Staněk, PdF JČU, Dukelská,, České Budějovice
- Ivana Steklá, Gymnázium Přípotoční, Praha 10
- Jiří Studnička, Gymnázium V. Hlavatého; Louny, Louny
- Emanuel Svoboda, KDF MFF UK Praha, Praha
- Jindřiška Svobodová, Katedra fyziky, Pedagogická fakulta MU, Brno
- Aneta Szczygielska, Institute of Physics, University of Silesia, Polsko
- Zdeněk Šabatka, KDF MFF UK v Praze, Gymnázium Nový Porg, Praha
- Přemysl Šedivý, Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové
- Marta Šíbová, Gymnázium Jana Palacha, Praha 1
- Marie Šiková, Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uh. Hradiště, Uherské Hradiště
- Libuše Šleglová, ZŠ Dr.E.Beneše, Mladá Boleslav
- Jan Šlégr, Přírodovědecká Fakulta UHK
- Monika Šrámková, Gymnázium Karla Čapka, Dobříš
- Vlasta Štěpánová, Talnet, Praha
- Jiří Tesař, Katedra aplikované fyziky a techniky, Pedagogická fakulta JU, České Budějovice
- Jan Thomas, První české gymnázium v Karlových Varech, Národní 25, 360 20 K. Vary, Karlovy Vary
- Jiří Toman, SPŠS Betlémská, Praha 1
- Josef Trna, Pedagogická fakulta MU, Brno
- Anna Trzebuniak, Centrum Nauk Przyrodniczych w PG6, Opole, Polsko
- Zdeněk Vácha, Gymnázium Teplice, Teplice
- Vladimír Vícha, Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, Pardubice
- Vladimír Vochozka, Západočeská univerzita, Katedry matematiky, fyziky a technické výchovy, oddělení fyziky, Plzeň
- Lenka Vojtíšková, OA a EL Svatoslavova, Praha 4
- Marie Volná, Katedra experimentální fyziky, PřF UP, Olomouc
- Jana Vomáčková, Dvořákovo gymnázium a SOŠE, Kralupy n. Vlt.
- Kateřina Vondřejcová, Přírodovědecká fakulta UHK, Hradec Králové
- Ariën Vorselman, Marnix College, Ede, The Netherlands
- Renata Výletová, Klvaňovo gymnázium a SOŠ zdravotnická a sociální Kyjov, Kyjov
- Jarmila Vyškovská, Masarykovo gymnázium, Vsetín
- Stefania Widuch, Institute of Physics, University of Silesia, Katowice, Polsko
- Gabriela Zalubilová, Gymnázium Sokolov, Sokolov
- Michal Zedník, ZŠ a MŠ Cerhenice, Cerhenice
- Vojtěch Žák, Matematicko-fyzikální fakulta UK, Praha
- Peter Žilavý, Matematicko - fyzikální fakulta UK, Praha